Перші українські пілоти завершили базову підготовку до польотів на F-16 у Британії

Перші українські пілоти уже пройшли базову підготовку у Королівських ВПС Великої Британії і зараз навчаються керувати винищувачами F-16 у Данії. Про це повідомила пресслужба британського уряду.

У Британії навчальна програма розпочалася у серпні. Її вже закінчили шість українських льотчиків. Ще десять пілотів-стажерів у Британії продовжують базову льотну підготовку.

“Я пишаюся підтримкою, яку Королівські ВПС надають наступному поколінню українських бойових пілотів і наземних екіпажів, які будуть першою лінією оборони у захисті неба України”, – написав міністр оборони Великої Британії.

У Британії пілоти отримують навички, необхідні для переходу до наступного етапу підготовки на західних винищувачах. Пілоти проходять практичні заняття на літаках Grob Tutor. Вони також вивчають загальні процедури керування, пілотування за приладами, навігацію, в строю.

Перші українські пілоти після завершення навчання в Британії, будуть тренуватися в іншій європейській країні для підвищення рівня льотної майстерності.

Водночас десятки українських авіаційних техніків проходять підготовку з англійської мови, орієнтовану на інженерні спеціальності.

Нагадаємо, наступного тижня Україна може отримати перші F-16.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.