Перестрілка на єгипетсько-ізраїльському кордоні: відомі імена загиблих військових

Під час перестрілки на кордоні Єгипту та Ізраїлю загинув один єгипетський поліцейський та три ізраїльських військовослужбовця.

Інцидент стався на блокпосту біля населеного пункту Міцпе-Рамон, розташованого в пустелі Негев. За даними єгипетської сторони, поліцейський переслідував контрабандистів. Армія оборони Ізраїлю повідомила, що нападів було два. Спочатку загинули два ізраїльських військовослужбовці, які прибули перевірити інформацію про активність на кордоні. Ними виявилися 20-річний старший сержант Охад Дахан та 19-річна сержантка Лія Бен-Нун.

Після втрати з ними зв’язку на місце події прибули додаткові сили, які ліквідували єгипетського поліцейського. Під час другого нападу загинув ще один військовослужбовець Армії оборони Ізраїлю – 20-річний старший сержант Урі Іцхак.

Фото та ім’я загиблого єгиптянина наразі не розголошуються.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніяху пообіцяв ретельне розслідування даної ситуації. Міністри оборони Єгипту Мохамед Закі висловив співчуття ізраїльському колезі Йоаву Галланту і закликав до розслідування інциденту.

Контрабанда для даного регіону є звичним явищем. Однак це чи не перший інцидент, коли Армія оборони Ізраїлю зазнала таких втрат.

Нагадаємо, у травні Ізраїль ліквідував високопоставленого палестинського командира Алі Галі.