Росія не піде на добровільні переговори з Україною – ISW

Росія не має наміру проводити серйозні переговори з Україною керуючись покликом доброї волі. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Американські аналітики звернули увагу на інтерв’ю AFP речниці МЗС росії Марії Захарової. У її заяві йшлося про те, що максималістські цілі росії в Україні не змінилися. Представниця держави-агресора знову заговорила про політичну капітуляцію України та прийняття військових і територіальних вимог окупантів. Фахівці інституту зробили вважають, що це свідчить про відсутність готовності до серйозних переговорів.

Оглядачі ISW вважають, що коментарі Захарової чітко підкреслюють той факт, що початкові цілі повномасштабного вторгнення росії в Україну не змінилися. Російський диктатор не має наміру припиняти війну.

“Росія не має наміру вести серйозні переговори з Україною в дусі доброї волі, і що переговори на російських умовах рівнозначні повній капітуляції України і Заходу”, – йдеться у звіті.

Аналітики ISW вважають, що заклики рф є неприйнятними з точки зору життєво важливих інтересів національної безпеки України та Заходу.

“Вимога Росії про ще більшу здачу утримуваної Україною території, яку російські війська, ймовірно, зможуть завоювати лише ціною величезної додаткової крові, ресурсів і часу, якщо взагалі зможуть це зробити, вказує на те, що цілі Росії виходять далеко за рамки утримання території, яку російські війська вже захопили”, – заявляють аналітики.

Тим часому США та Європі закликають не визнавати легітимність російського диктатора, якщо він вирішить (а він вже вирішив) балотуватися на новий президентський термін у 2024 році. Які наслідки очікують путіна після виборів, які проводитимуться також і на тимчасово окупованих територіях України – читайте в аналітичному матеріалі “Військового кур’єра”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.