РФ не припинятиме спроб оточити Авдіївку – ISW

Російські окупаційні війська продовжать наступ з метою оточити Авдіївку Донецької області. Їхні атаки лишаються безрезультатними, але найближчим часом загарбники можуть активізувати спроби оточити місто. Про це повідомляє Американський інститут вивчення війни.

“Найближчим часом російські війська, ймовірно, продовжуватимуть наступальні операції в такому зниженому темпі та залишатимуться загрозою для українських військ у цьому районі, попри те, що наразі їм навряд чи вдасться досягти вирішального прориву, чи оточити Авдіївку”, – йдеться у повідомленні.

Російські війська проникли на українські фланги навколо Авдіївки та створюють значну загрозу для українських позицій, попри те, що оточення міста найближчим часом навряд чи можливе. Зазначають оглядачі.

Загарбники зосередили значне угруповання сил на фронті між Авдіївкою та Донецьком і вже здійснили наступальні дії в цьому районі. Російські ЗМІ зазначають, що підрозділи рф проводять згуртовані напади, масштаби яких перевищують більшість російських чи українських атак на цьому етапі війни.

Якщо російські командири підуть на великі втрати особового складу, угруповання, ймовірно, зможе вести наступальні операції, спрямовані на оточення Авдіївки. Але цих сил буде недостатньо для стрімкого прориву. Вважають аналітики.

Український Генштаб повідомив, що Сили оборони відбили понад 15 російських штурмів біля Авдіївки, а також на північний захід і південний захід від населеного пункту.

Підтверджень того, що росіянам вдалося просунутися на цьому напрямку не знайшли й аналітики ISW. Російські сили не досягли бажаного негайного прориву і зіткнулися з великими втратами. А також повільнішими, ніж очікувалося, темпами просування.

Нагадаємо, на Авдіївському напрямку окупанти щоденно втрачають до 750 бійців. Про це повідомили в ОСУВ “Таврія”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.