OSINT-аналітики виявили, звідки РФ запускала ракети “Онікс” по Україні (Відео, фото)

Російські військові запускали “Онікс” з мису Херсонес. Найімовірніше, пускову установку K-300П “Бастіон-П” розмістили території місцевої авіабази. Розташування російської техніки встановили військові аналітики з каналу Radio & Nukes.

З цих установок росіяни неодноразово атакували Україну протикорабельними ракетами “Онікс”. Нещодавно з’явилося відео пуску ПКР П-800 “Онікс” з бази Чорноморського флоту рф на аеродромі Севастополя.

Хоча розібратися з тим, що саме відбувалося на відео було доволі складно, OSINT-аналітики верифікували кадри саме як запуск ракети П-800.

“Тут ми бачимо те, що дуже схоже на К-300П Бастіон-П ТПУ (транспортна пускова установка). Розташована на авіабазі “Херсонес” у Севастополі. Це біля колишнього загоризонтного радара РЛС “Дніпро”. Завдяки геолокаційному запису запуску ми знайшли цю установку”, – зазначають військові оглядачі.

Нині, на території колишньої стоянки літаків, окупанти звели насипи та позиції для БРК “Бастіон”. Ця система запускає надзвукову крилату ракету П-800 “Онікс”, яку вже не раз застосовували проти України.

Нагадаємо, того ж дня, коли зняли відео, в окупованому Криму районі Гвардійського та Жовтневого сталася сильна пожежа. Неподалік знаходиться військова частина рф.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.