Окупанти звели понтонну переправу після ракетного удару ЗСУ по Чонгарському мосту (Фото) 

Російські військові навели понтонну переправу на місці Чонгарського мосту, по якому нещодавно завдали ракетного удару Збройні сили України.

Про це свідчать супутникові фото Чонгарського переїзду, які оприлюднило видання Noelreports у соцмережі X, раніше відомій як Twitter. 

Попри те, що фото має низьку роздільну здатність, можна помітити, що між двома мостами на Чонгарському мосту з’явилась третя лінія. Очевидно, що це понтонна переправа, оскільки цей міст є важливим логістичним вузлом окупантів. 

Окупанти запевняють, що пошкодження мосту не критичні, але, ймовірно вони не ризикують перевозити військове спорядження пошкоджним мостом. 

Нагадаємо, що декілька днів тому ЗСУ завдали ракетний удар по Чонгарському та Генічеському мостах. Атаку підтвердили місцеві окупанти й  Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України

Ймовірно, таким чином ЗСУ знищують логістику росіян на тимчасово окупованому півдні України. Росіяни використовували цей міст, щоб переправляти військову техніку, особовий склад і боєприпаси на фронт.

Раніше невідомі вибухи зруйнували частину автомобільного покриття на Кримському мосту, який росіяни використовували для військових перевезень. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.