Окупанти вивозять з України ешелони побитої техніки (Відео)

Росіяни вивозять з України свою побиту техніку. Один такий ешелон нещодавно помітили на окупованих територіях. На ньому переважали БМД-2.

Відео потрапило у мережу.

БМД-2 (“Будка”) — основна бойова машина повітряно-десантних та аеромобільних військ. Вона призначена для транспортування особового складу, підвищення його мобільності, озброєності та захищеності на полі бою.

У машині на озброєнні є 30-мм автоматична гармата 2А42, пускова установка протитанкових керованих ракет “Конкурс” або “Фагот” та 7,62-мм спарений кулемет ПКТ.

За даними аналітичного порталу Oryx, окупанти втратили в Ураїні понад 230 машин БМД-2.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що в росії вичерпуються стволи для самохідних гаубиць 2С5 “Гіацинт-С”. Зокрема, їх окупанти вже познімали із майже усіх законсервованих артилерійських установок на трьох стоянках 94-го арсеналу в Омську. Це видно на супутникових знімках, які опублікував у мережі Х дослідник HighMarsed.

Також на нашому сайті нещодавно з’явилося віідео, де українські військові за допомогою бронетранспортера Bergepanzer 3 (Buffel) витягли німецький танк Leopard 2A4, який застряг у траншеї біля Роботиного.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.