Очільники територіальної оборони та Мінветеранів провели зустріч і домовилися про співпрацю

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела робочу зустріч із командувачем Сил територіальної оборони (ТрО) Збройних сил України Юрієм Галушкіним та начальником штабу ТрО Командування Сухопутних військ ЗСУ Сергієм Собко для обговорення напрямів співпраці.

«Взаємодія Мінветеранів та Сил територіальної оборони буде сприяти зміцненню стійкості наших громад, – наголосила Юлія Лапутіна. – Ми розглядаємо ветеранську політику як елемент національної безпеки, адже зараз в Україні налічується понад 400 тисяч учасників АТО/ООС, які є резервом територіальної оборони, запорукою міцності громад та які першими стануть на захист країни у разі посилення російської агресії».

Юрій Галушкін розповів, що наразі Сили територіальної оборони ЗСУ перебувають на етапі активного формування та зацікавлені у тісній взаємодії з ветеранами.

«Для нас важливо, щоб активні ветерани, учасники бойових дій залучалися до Сил тероборони у якості інструкторів, здійснювали методичну підготовку резервістів, а також усього населення, яке виявить бажання долучитися до ТрО», – сказав Юрій Галушкін.

У результаті зустрічі сторони домовилися про співпрацю та комунікацію.

«Ви завжди можете розраховувати на Мінветеранів», – звернулася Юлія Лапутіна до керівництва Сил тероборони ЗСУ.