Обманом і вивезений до Росії воювати в Україні, бенгалець просить допомоги; родина вдома шокована - The Indian Express

Обманом і вивезений до Росії воювати в Україні, бенгалець просить допомоги; родина вдома шокована – The Indian Express

47-річний екс-військовослужбовець з Західного Бенгалу заявив, що його обдурили та вивезли до Росії для боротьби в Українській війні. Один з багатьох індійців, яких обдурюють туристичні агенти під приводом найму на роботу, звернувся до індійського уряду за допомогою, а його родичі в Калімпонгу також шукають допомоги.

Влада Калімпонгу звернулася до голови уряду Мамати Банерджі, голови територіальної адміністрації Горхи Аніта Тапи та депутата Раджу Біста, який знову балотується від Дарджілінгу. Урген Таманг є мешканцем Чібо Пурбунгу, району номер 19, в Калімпонгу.
“Останній раз він дзвонив у п’ятницю. Він попросив мене поширити відео та звернутися за допомогою до всіх. Він сказав, що його вивозять на фронт для боротьби у війні. З того часу я закликаю всіх врятувати його. У мене є двоє малих дітей”, – розповіла Індійській експрес своїй дружині Амбіка Таманг, яка живе з дітьми.

“Він покинув дім 18 січня. Ми ніколи не знали, що його обмануть та відправлять боротися у війну. Я чула, що центральний уряд та наша голова уряду знають про це питання”, – додала Амбіка.

“Родичі Ургена звернулися до нас у п’ятницю. Ми зв’язалися з офісом голови уряду, офісом голови територіальної адміністрації та депутатом Раджу Бістою. Ми намагаємося допомогти сім’ї та привезти чоловіка назад. Ми намагаємося з’ясувати, які агенти в Сілігурі пов’язані з цим”, – сказав голова муніципалітету Калімпонгу Рабі Прадхан Індійському експресу.

У відео, яке поширюється в соціальних мережах, Урген сказав: “Врятуйте мене. Мене вивозять на фронт для боротьби в Україні. Я закликаю індійський уряд врятувати мене.”

Ургену було обіцяно роботу охоронця в Росії. Агент з Сілігурі відправив його до Делі, де йому видали візу та інші документи. Потім його вивезли до Москви, де він зустрівся з агентом з Непалу, а потім з агентом з Таміл Наду.

“В Москві мене зустрів непалець/горха та помістив в готель. Наступного дня зустрів мене інший агент з Таміл Наду. Він помістив мене в готель на вісім-десять днів. Потім вони відправили мене в армійський табір. Спочатку вони сказали, що проводиться звичайне навчання. Потім змусили мене підписати договір. Потім навчили нас стріляти зі зброї. Тепер вони кажуть, що нам потрібно піти на фронт та боротися з Україною”, – сказав Урген у відео.

У прес-релізі, опублікованому в понеділок, депутат Раджу Біста заявив, що зв’язався з Міністерством закордонних справ та Індійським посольством в Росії.

“Я використовую всі доступні ресурси, щоб забезпечити його безпечне повернення додому. Я дуже сподіваюся, що нам вдасться. Я також закликаю людей з нашого регіону бути дуже обережними при поданні заявок на роботу за кордоном та не даватися на високомандрівні обіцянки агентів”, – зазначено у прес-релізі.