Новий розвідувальний корабель TCG UFUK (A-591) приєднався до Військово-морських сил Туреччини

ВМС Туреччини ввели в експлуатацію найновіший розвідувальний корабель TCG UFUK (A-591), який турецькі посадові особи ідентифікують як «випробувальний і навчальний корабель». Випробувальні роботи завершені, розпочато етап остаточного приймання. В рамках проекту були проведені заводські приймальні випробування (FAT), приймальні випробування в порту (HAT) та приймальні випробування на море (SAT).

TCG Ufuk (A-591), розроблений з використанням форми корпусу MILGEM Ada Class Corvette, може здійснювати автономне плавання протягом 45 днів в суворих кліматичних і морських умовах. Його загальна довжина 99,5 метра, максимальна ширина 14,4 метра, водотоннажність 2400 тонн і осадка 3,6 метра. Є платформа для 10-тонного гелікоптера. Турецька електрична компанія ISBIR поставила чотири комплекти генераторів силових установок потужністю 750 кВА. Aselsan відповідає за місійні системи корабля

Після завершення процесу будівництва на суднобудівній верфі в Стамбулі, TCG Ufuk (A-591) був спущений на воду. Очікується, що корабель буде служити в Егейському та на сході Середземного моря.