Новий міністр оборони Великої Британії заявив про підтримку України у війні з Росією

Новим міністром оборони Великої Британії призначений 54-річний Грант Шеппс. Про це він повідомив у Твітері і пообіцяв продовжувати надавати підтримку Україні у боротьбі проти варварського вторгнення Путіна.

Шеппс раніше працював міністром транспорту, міністром внутрішніх справ, держсекретарем із питань бізнесу, енергетики та промислової стратегії.

На минулому тижні він відвідав Україну, опублікував відео візиту у Твітері і написав: “Побачив у Києві людей, які рішуче виступили проти тиранії путіна та агресії росії”.

Шеппс вивчав фінанси та управління в Міському університеті Манчестера. Заснував свою власну компанію PrintHouse, що надавала послуги друку і реклами, а пізніше інтернету.

Після обрання нового лідера Консервативної партії, Девіда Кемерона, Грант Шеппс був призначений віце-президентом Консервативної партії, відповідав за виборчі питання. У 2007 році став доповідачем консерваторів з питань житлового будівництва.

З 1997-го новий міністр оборони перебуває у шлюбі з Беліндою Голдстоун. У них троє дітей, які народились за допомогою штучного запліднення. У 2000 році Шеппсу поставили онкологічний діагноз. Він пройшов курс хіміотерапії. Люди з близького оточення політика пов’язують його наполегливість з переконанням, що життя дало йому другий шанс для самореалізації.

Навесні 2022-го Грант Шеппс приймав у себе вдома сім’ю українських біженців. Тоді він наголосив, що Велика Британія “рішуче стоїть на боці народу України”.

Нагадаємо, сьогодні прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак прийняв відставку міністра оборони Бена Воллеса. Сьогодні глава уряду призначить нового керівника оборонного відомства.

Воллес займав посаду протягом чотирьох років – в урядах Бориса Джонсона, Ліз Трасс та Ріші Сунака. До роботи у шотландському парламенті (це 2005-й рік) Бен Воллес служив в армії – у званні капітана шотландської гвардії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.