В Німеччині закликають канцлера Шольца передати Україні ракети Taurus для знищення Кримського мосту

У Німеччині голова опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц закликав канцлера Олафа Шольца надати Україні крилаті ракети Taurus. Про це написав німецький журнал Focus.

Мерц вважає, що Німеччина та інші країни ЄС недооцінюють можливе переобрання Дональда Трампа на посаду президента США. Натомість, Європа має враховувати це і бути готовою до всіх варіантів розвитку подій.

“Європейці повинні мати план “А”, який розрахований на участь США, і план “Б” – без Америки. Такі плани потрібно розробити дуже швидко”, – заявив Мерц.

Він розкритикував позицію Шольца щодо передачі Україні крилатих ракет Taurus. Лідер опозиції наголосив, що з їхньою допомогою українці могли б зруйнувати Кримський міст. Ця незаконна споруда слугує для постачання російських сил. За словами Мерца, канцлер має дати населенню Німеччини відповідь, чому він не постачає цю зброю.

“Це все ще тактика? Чи це невігластво? Він має відповісти на це запитання всім нам, зокрема й мені”, — заявив політик.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус закликав відновити обов’язковий військовий призов у країні, бо військо відчуває гостру нестачу кадрів. Пісторіус запропонував ввести в країні систему призову за зразком Швеції. Там з 2017 року військовозобов’язаними вважаються всі юнаки та дівчата. Вони проходять військову комісію на готовність до служби. Призивають невелику частину з них.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.