Німецькі слідчі встановили особи росіян, які розстрілювали цивільних біля Києва

У Німеччині завершили слідство і встановили особи росіян, які цілеспрямовано обстрілювали мирних жителів в селищі Гостомель біля Києва. Серед постраждалих був громадянин ФРН. Про це повідомило видання Spiegel.

Інформацію про завершення слідства оприлюднив міністр юстиції Марко Бушманн. Ідентифікувати вдалося людей, які стріляли, та відповідальних офіцерів.

“Якщо ми спіймаємо винних, ми висунемо звинувачення. А якщо Україна або інша країна, з якою ми співпрацюємо, спіймає цих людей, ми надамо докази, щоб можна було успішно висунути звинувачення”, – зазначив Бушманн.

Ще раніше німецька прокуратура розпочала так зване структурне розслідування воєнних злочинів під час російської агресії проти України в березні минулого року. Його мета полягає в тому, щоб спочатку зібрати докази без конкретних обвинувачених.

Для цього збирають свідчення людей, які шукають притулку в Німеччині. Німецька влада випустила заклики українською, російською та англійською мовами, щоб переконати людей ділитися своїм досвідом з поліцією. Подібний підхід був застосований щодо воєнних злочинів у Сирії, де вже винесли кілька вироків.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України затримала старосту селища Озера. Він на початку повномасштабного вторгнення підтримав армію рф та співпрацював із нею. Зрадник показав окупантам маршрути на столицю через Гостомель та Мощун. Він отримав від росіян зброю та пов’язку білого кольору, у такому вигляді патрулював вулиці. Зливав адреси патріотів України, надавав загарбникам комунальний транспорт.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.