У Роменській міськраді люди вимагали гроші для ЗСУ під час повітряної тривоги (Відео)

У Роменській міськраді на Сумщині люди не випускали місцевих депутатів під час повітряної тривоги. Громадськість вимагала проголосували за виділення грошей на допомогу військовим.

Конфлікт відбувся під час загрози запусків з ворожого МіГ-31. Роменці прийшли на сесію і заявили, що не випустять місцевих депутатів, поки ті не проголосують за зміни до місцевого бюджету на користь ЗСУ.

У мережі місцеві громадяни поширили відео з конфліктної сесії міськради.

Місцеві медіа повідомляють, що попередньо частина депутатів у Роменській міськраді ініціювали зміни до бюджету громади на 2024 рік. Своїм проєктом рішення вони пропонували на міську програму підтримки ЗСУ виділити з бюджету 2024 року 107 млн грн.

Ці кошти мали б спрямувати на посилення обороноздатності і безпеки держави.

“З першого разу, звісно, депутати не підтримали цей проєкт рішення. Та вже під натиском роменців, які прийшли на сесію у підтримку “грошей на ЗСУ”, після тривалих “переговорів” голів фракцій з міським головою, вдалося дійти хоча б до такого рішення. Замість 107 мільйонів вибили хоча б 83 мільйони”, – повідомляє місцевий канал “Ромни 24”.

Паніше “Військовий кур’єр” писав про те, як посадовець КМВА допомагав депутатам міськради уникати реальної військової служби.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.