Німеччина відправляє винищувачі Eurofighter до Румунії – Reuters

Німеччина відправляє до Румунії чотири винищувачі Eurofighter. Літаки планують перемістити наприкінці листопада. Про це повідомляє агенство Reuters.

Винищувачі відправляють через російські атаки на українські порти на річці Дунай. Цілі окупантів знаходяться за сотні метрів від румунського кордону. Уламки російських дронів були виявлені в Румунії. Це збільшило загрозу безпеці військового альянсу, члени якого мають зобов’язання щодо взаємної оборони.

Також перші з 80 німецьких військових вирушать до Румунії. Вони будуть розміщені на військовій базі неподалік Констанци.

Раніше німецькі ВПС вже підтримували місію НАТО в Румунії.

Нагадаємо, Румунія визнала падіння російського ударного безпілотника на території країни. Фахівці виявили уламки БПЛА, який міг брати участь в атаці на українські порти Ізмаїл та Рені на річці Дунай. Частини безпілотника знайшли у повіті Тулча, що межує з Україною. Про це заявив міністр оборони Румунії Анхель Тілвар.

Також Румунія розгорнула системи протиповітряної оборони поблизу українського кордону вздовж Дунаю. Причина – загроза атак і падіння уламків російських “Шахедів”. Румуни, які живуть у прикордонних з Україною районах нещодавно почали отримувати мобільні сповіщення про виявлення російських БПЛА. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.