Німеччина, Італія, Швеція та Іспанія взялися за розробку нових танків, якими замінять Leopard 2

Німеччина спільно з Італією, Швецією та Іспанією хоче побудувати новий бойовий танк. Наступника Leopard 2 будуть розробляти під керівництвом компаній Krauss-Maffei Wegmann (KMW) та Rheinmetall.

Про це повідомляє видання Handelsblatt із посиланням на свої джерела серед промисловців та політиків.

Кілька днів тому всі сторони підписали угоду. Тепер готують заявку на фінансування з Європейського оборонного фонду (EDF). Запит передбачає виділення тризначної мільйонної суми.

Цей проект буде конкурувати з іншою розробкою Німеччини, яку вона започаткуваларазом із Францією. У 2017 році Берлін і Париж погодили проект основного бойового танка під назвою Main Ground Combat System (MGCS), який теж нібито має замінити німецький Leopard 2 та французький Leclerc з 2035-го.

Нагадаємо, німецький виробник зброї Rheinmetall восени відкриє завод в Україні. Підприємство розташують у західній частині країни. Там планують випускати бронетехніку. Про це повідомив генеральний директор німецього концерну Армін Паппергер.

Крім відкриття заводу, Rheinmetall повідомив, що навчатиме українців обслуговувати танки та іншу броньовану техніку, виготовлену на підприємстві.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.