Мар’їнки більше не існує (Відео)

Українські війська ще перебувають у північній частині Мар’їнки, але цього міста вже не існує. Про це під час брифінгу повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Наша офіційна позиція – така, що ми захищаємо кожен клаптик нашої землі, кожен клаптик, але якщо ворожі снаряди починають перекопувати це місце разом з камінням, з землею і з нашими бійцями, то життя наших бійців нам важливіше. Мар’їнка, яка трималася майже два роки, вулиця за вулицею і будинок за будинком знищена ворогом. Станом на сьогодні наші війська ще знаходяться у північній частині міста і підготували оборонний рубіж поруч із населеним пунктом, але я можу сказати, що цього населеного пункту уже не існує”, – повідомив Валерій Залужний.

Головнокомандувач зауважив, що у боях за Мар’їнку ворог застосовує тактику, як у Бахмуті. Окупанти знищували вулицю за вулицею, квартал за кварталом.

Генерал Залужний також припустив, що за кілька місяців загарбники могли б захопити Авдіївку. Але це війна, де не варто робити драматичної прив’язки до населеного пункту.

“Не потрібно нам зациклюватися і робити якесь “шоу або скорботу” біля конкретного населеного пункту. Ведення дій підпорядковуються своїм законам, які не залежать, чи сподобається це депутатам або журналістам”, – сказав він.

Головнокомандувач ЗСУ вважає, що у противника є можливість концентрувати свої сили на певному напрямку.

Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний відповів на важливі питання щодо мобілізації. В ефірі телемарафону обговорили те, що найбільше цікавить українців, а також потреби ЗСУ – люди, боєприпаси та зброя.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.