Наступного місяця РФ може розпочати війну проти НАТО – Bild

Збройні сили Німеччини готується до гібридної російської атаки на східний фланг НАТО вже наступного місяця. Про це повідомляє німецьке видання Bild, посилаючись на секретний документ Бундесверу.

Bild пише, що згідно з документом, ескалація між країнами Північноатлантичного альянсу та росією може відбутися вже в лютому цього року.

Міноборони Німеччини начебто опублікувало в документі можливий “Шлях до конфлікту”. Дії рф та Заходу описуються в певній хронології та починаються наступного місяця. Кульмінацією має стати розміщення сотень тисяч солдатів НАТО і неминучий початок війни влітку 2025 року.

Німецький сценарій “Оборона Альянсу 2025” розпочинається в лютому 2024 року. РФ має почати чергову хвилю мобілізації та призивати додатково 200 тисяч осіб. Далі заплановано весняний наступ в Україні, який до червня відкидає українську армію назад.

План російського вторгнення до країн Європи за матеріалом Bild

Прихована атака на Захід, що буде поступово розкриватися, за даними видання має початися в липні. Очікують на кібератаки та інші форми гібридної війни, передусім у країнах Балтійської затоки.

Загострення ситуації, може статися в жовтні якщо росія перекине війська й ракети середньої дальності в Калінінград. А в грудні в районі “Сувалкського коридору” росіяни спровокують “прикордонний конфлікт” і “заворушення з численними жертвами”.

У “день Х” НАТО перекидає на східний фланг 300 000 військових, зокрема 30 000 солдатів Бундесверу.

Сценарій нібито закінчується через 30 днів після “дня Х”. Чи буде росія стримана Альянсом, у “секретному документі” не повідомляють.

Варто зазначити, що початок російської гібридної війни проти НАТО наступного місяця теж може бути заздалегідь продуманою і сфабрикованою операцією. Видання Bild “в цілях безпеки” не наводить доказів існування “секретного плану” та достовірності цього документа.

Нагадаємо, раніше військове командування Швеції закликало країну готуватися до війни з рф.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.