На колишній військовій базі “вагнерівців” в Африці помітили безпілотники Bayraktar (Фото)

Три безпілотники Bayraktar помітили дослідники на території аеропорту в Малі в Африці. Це летовище нещодавно використовувалось ПВК “Вагнер” у якості військової бази. Про це повідомили журналісти видання The Insider.

Відповідно до метаданих, фото зробили 30 серпня. На ньому зафіксована військова база в аеропорту Севаре недалеко від міста Мопті. На світлині помітно щонайменше три безпілотники Bayraktar TB-2.

Відомо, що у грудні минулого року уряд Малі купляв турецькі безпілотники. Тоді два Bayraktar TB-2 придбали для антитерористичних операцій в країні. Можливо, саме вони розмістились на аеродромі, який орендували “вагнерівці”. Якщо – це так, то невідомо чий третій БПЛА.

Щодо приналежності аеродрому, то джерела видання The Insider у ПВК “Вагнер” повідомили, що контроль над військовою базою Севаре був переданий міноборони росії.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що російське міноборони, ймовірно з подачі Путіна, прагне взяти під свій контроль усі об’єкти “вагнерівців” у Африці та на Близькому Сході.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.