На Сумщині Україна будує посилені фортифікаційні споруди (Фото)

В одній з військових спільнот опублікували фото окопів, які розгортають на Сумщині. Покращені фортифікації будують неподалік від кордону з Росією.

Наразі невідомо, наскільки масовим є будівництво укріплень такої якості. Окопи побудовані з застосуванням бетону та дерева.

Такі конструкції значно міцніші, ніж ті, що можна побачити на відео з лінії зіткнення. Хочеться вірити, що це не поодинокий випадок і українські захисники на лінії зіткнення теж отримають максимально ефективний захист.

Раніше фортифікації такого рівня, як на Сумщині, можна було побачити на півдні України. Їх розгорнули окупанти. Це значно уповільнило просування Сил оборони.

Нагадаємо, український уряд виділив понад 788 млн грн на фортифікаційні укріплення та розмінування деокупованих територій. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у телеграм-каналі.

“Щойно на позачерговому засіданні уряду затвердили розпорядження про надання коштів міноборони для зміцнення обороноздатності в прифронтових регіонах. Зокрема, 759 млн грн будуть спрямовані на закупівлю автотехніки та 29 млн грн — на спецтехніку”, — зазначив прем’єр.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.