На Львівщині напали на священника під час вручення повістки (Відео)

У селі Дуліби, що біля Стрия на Львівщині, чоловік у військовій формі напав на священника. Інцидент трапився під час візиту працівників місцевого ТЦК і СП додому до греко-католицько священика Андрія Чмира. Воєнкоми принесли господарю повістку.

Відео, яке зняли на місці події, оприлюднили у мережі.

На відео один з чоловіків у військовій формі кидається на священника, хапає його за горло, ображає та принижує. Як пояснює сам нападник, священник нібито зганьбив його покійного сина під час похорону.

У львівському обласному ТЦК та СП підтвердили факт вручення повістки священнику, але “відхрестились” від чоловіка у формі. Нібито він є цивільним, який втрутився у процес вручення повістки, і має особисту неприязнь до священника. А в діях воєнкомів жодних порушень внутрішнє розслідування ТЦК не виявило.

Як з’ясувалось згодом, чоловік у військовій формі, який на відео конфліктував зі священником, – батько братів Вишиваних, які загинули у теперішній російсько-українській війні з різницею у 10 днів.

Молодшого, Василя, не стало 4 березня 2022 року у боях на Миколаївщині. Воїнові було 28 років. Він служив у лавах 80-ї бригади. Старший, 34-річний майор Кирило Вишиваний, загинув через десять днів після цього – внаслідок удару крилатих ракет по Яворівському полігону.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що з’явилося відео рейду ТЦК на термальному курорті “Косино” на Закарпатті. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.