У Фінляндії на кордоні з РФ зовсім скоро можуть з’явитися війська НАТО 

Фінляндія розмістить підрозділи Сполучених Штатів Америки на кордоні з рф. Про це повідомляє Reuters.

Перед початком широкомасштабного вторгнення російський диктатор вважав, що НАТО надто наблизилося до російських кордонів. Після вступу Фінляндії до НАТО кордон росії з країнами Північноатлантичного альянсу збільшився майже на 1300 км. А тепер на кордоні з рф з’являться солдати та озброєння американської армії. 18 грудня Фінляндія та США підпишуть угоду про співробітництво в галузі оборони. Про це повідомила міністр закордонних справ Еліна Валтонен.

“Той факт, що не потрібно буде узгоджувати все окремо, полегшує організацію операцій у мирний час. Але, перш за все, це може бути життєво важливим під час кризи”, – заявила Валтонен.

Американські війська зможуть швидко потрапити до Фінляндії для надання країні допомоги у випадку конфлікту. Для підготовки військовим США буде надано безперешкодний доступ до 15 об’єктів та різних локацій. Там вони зможуть зберігати військову техніку та боєприпаси. Повідомляє Reuters з посиланням на текст угоди.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про те, що оборонні підприємства Фінляндії удвічі збільшують виробництво артилерійських снарядів. Планує таким чином посили свої резерви та допомагати Україні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.