На Херсонщині ліквідували росіянина, який приїхав очолити місцеве МВС

Українські військові ліквідували росіянина Сергія Постовалова, який працював у керівництві окупаційного міністерства внутрішніх справ рф на Херсонщині.

Раніше Постовалов працював у Воронежі, де був заступником начальника місцевої міліції, але після окупації приїхав до Херсонщини працювати у місцевому “МВС”.

Російські ЗМІ кажуть, що він загинув внаслідок ракетного удару ЗСУ по Арабатській стрілці під час візиту російського віце-прем’єра Дениса Мантурова.

Для похорон окупанта доведеться провести аналіз ДНК, аби ідентифікувати його залишки.

Відомо, що Постовалов поїхав у відрядження на Херсонщину восени минулого року. До цього він працював у росії — у різні часи курував управління з охорони громадського порядку, експертний центр та конвойну службу.

По прибуттю в окупований Генічеськ, він оселився на одній з баз відпочинку, які захопила окупаційна адміністрація рф. Саме тут 10 червня пролунало декілька вибухів — окупанти заявили, що Україна завдала по Арабатській стрілці удар ракетами Storm Shadow.

Нагадаємо, 9 червня 2023 року на окупованій Херсонщині на Арабатській стрілці біля села Щасливцеве зафіксовано ураження бази відпочинку “Експрес”, в якій розмістилися військовослужбовці Росгвардії.