Москва, ймовірно, використала керовану бомбу для нападу на Харків, поранивши 19 – Росія та війна Україна – The Independent

Москва використала керовану бомбу для нападу на Харків, поранивши 19 осіб – The Independent

Новонароджений потрапив серед 19 поранених у результаті атаки Росії на Харків, яку президент України Володимир Зеленський засудив як “російський терор”.

Глава обласної поліції Володимир Тимошко заявив, що Москва може використовувати новий тип керованої бомби під назвою UMPB D-30. “Це щось середнє між керованою авіаційною бомбою, яку вони (росіяни) використовували недавно, та ракетою. Це так звана літаюча бомба”, – заявив Тимошко на місці атаки.

Губернатор Харківської області Олег Синегубов також зазначив, що Росія може використовувати новий тип бомби, оскільки “здається, що росіяни вирішили випробувати свої модифіковані бомби на мешканцях будинків”.

Росія заперечує будь-які звинувачення у нападах на цивільне населення, хоча війна вже забрала життя тисяч людей, перемістила мільйони та зруйнувала міста та села.

Українські війська збили 26 з 28 атакувальних дронів, запущених Росією під час нічних атак, повідомила українська армія.

Напади обмежилися різними типами ракет. Південне командування повідомило на Telegram, що ракети, запущені з літаків над Чорним морем, втратили своє бойове призначення.

Російські війська регулярно здійснюють авіаційні напади на населені центри далеко за лініями фронту, де триває їх повномасштабна війна проти України.