Молдова заборонила Путіну в’їзд в країну

Молдова склала “чорний список” росіян, яким заборонено в’їзд до країни через їхню позицію щодо війни в Україні. На чолі списку опинився кремлівський диктатор владімір путін.

Прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан зазначив, що “чорний список” досі не був оприлюднений, але люди, які до нього увійшли, вже знають про це. Речан також припустив, що молдовська влада опублікує список у відкритому доступі.

“У нас довгий список, і всіх людей з нього ми надсилатимемо додому. Російська Федерація не може вказувати нам, що ми маємо чи можемо робити”, – запевнив молдовський прем’єр-міністр.

За його словами, до “чорного списку” увійшли російські політики та зірки естради, зокрема екс-генпрокурор росії Ігор Чайка та співак Філіп Кіркоров.

Ймовірно саме тому 17 квітня очільника Татарстану Рустама Мінніханова не впустили до Молдови. Тоді у Кишиневі заявили, що людям, які причетні до вбивств в Україні нема чого робити у Молдові. Рустам Мінніханов намагався відвідати Молдову з метою підтримки на виборах одного з місцевих проросійських кандидатів.