Міноборони прийняло на озброєння нову модель вертольоту і мотоцикла (Фото)

Міністерство оборони України прийняло на озброєння нові зразки військової техніки – вертоліт ВО105 Е-4 та мотоцикл KTM 450 ЕХС.

Про це відомство повідомило у Facebook.

Відтепер українські військові зможуть використовувати багатоцільовий вертоліт ВО 105 Е-4 німецького виробництва. Він підходить для ведення спостереження, транспортувати пасажирів та вантажі.

Вертоліт Messerschmitt-Bölkow-Blohm Bo 105 розроблений у 1970-х роках компанією Bölkow. Його першим замовником була армія Федеративної Республіки Німеччини.

Про передачу вертольоту ВО105 Е-4 у червні минулого року писав бізнесмен Олександр Громико: “Цей вертоліт, який я передав на службу до ЗСУ був куплений мною кілька років тому і раніше був військовим. За рахунок неймовірної маневреності призначався для розвідки та евакуації поранених (медичні ноші зручно заходять через багажник до переднього крісла). У США з нього зняли все військове обладнання, і він став цивільним”.

За даними Flight Global, такі вертольоти стоять на озброєнні Албанії, Бахрейну, Чилі, Гондурасу, Індонезії, Перу, Кореї.

Щодо мотоцикла KTM 450 ЕХС, то з його допомогою військовослужбовці зможуть переміщуватись по важкопрохідній місцевості та перевозити легке озброєння. На сайті оголошень такий вживаний мотоцикл коштує від 100 до 340 тис. грн., новий – 500 тис. грн.

Нагадаємо, нещодавно українські десантники отримали потужні французькі бронетранспортери VAB. Їх помітили у бійців 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ, які відпрацьовують на них маневри. Відео українські військові опублікували у мережі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.