Боротьба з фейковими новинами — це виклик: Анураг Сінгх Тхакур

Міністр Індії: Фейкові новини – виклик для демократії

Міністр інформації та мовлення Індії Анураг Сінгх Такур, виступаючи на відкритті телеканалу Janam у Ченнаї в понеділок, заявив, що для 80% демократій, які йдуть на вибори, боротьба з фейковими новинами та дезінформацією є викликом.
Технології дип фейк та штучного інтелекту створюють різні виклики у боротьбі з фейковими новинами. Як виборці, громадяни повинні бути добре ознайомлені з тим, що є фейком та що є правдою. Також є виклик оплачених та фабрикованих новин під час виборів, – зазначив він, виступаючи на відкритті тамільського новинного каналу Janam, що належить компанії Marudham Multimedia Limited у Ченнаї.
“Інфодемія фейкових новин продовжує загрожувати. Я закликаю медіа-компанії бути бджолами та самооцінювати свої методи боротьби з поширенням дезінформації – виклик, з яким стикаються демократії по всьому світу”, – сказав пан Такур.
Він підкреслив, як змінився медіа-ландшафт, починаючи з друкованих ЗМІ, переходячи до електронних ЗМІ, а зараз – до нового віку медіа з появою соціальних медіа. “У демократичній системі дуже важливо, щоб ми отримували вільні та чесні новини”, – зазначив він.
Пан Такур зазначив, що регіональні медіа можуть відігравати дуже важливу роль у створенні свідомості серед мас по всій території в рамках таких цілей, як Вікшит Бхарат протягом наступних 25 років.