Безугла повідомила про вихід із партії та відмовилась від посади у комітеті з питань нацбезпеки

Народна депутатка Мар’яна Безугла повідомила, що написала заяву про вихід з фракції та партії “Слуга народу”.

Також Безугла додала, що їй не потрібна квота заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки оборони та розвідки за умов, які нібито їй нав’язують.

“Слабка фракція та партія у війну мені не потрібна. Продовжу підтримувати ініціативи президента, але не хочу мати спільні зобов’язання з нардепами фракції, які встромляють ніж у спину”, – зазначила вона у фейсбуці.

При цьому вона заявила, що залишається депутатом від Оболонського району Києва з усіма зобов’язаннями відкритості та роботи з громадянами.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді зареєстрували постанову про відкликання Марʼяни Безуглої з посади заступниці голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. 6 січня на сайті Верховної Ради з’явився відповідний проєкт постанови. Зазначається, що метою постанови є відкликання Безуглої з посади заступника голови комітету.

Питання зняття Безуглої з посади порушувалися і раніше. “Військовий кур’єр” писав про те, що нардепам пропонували відкликати Безуглу з оборонного комітету, це сталося не наприкінці лютого минулого року.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.