Нардепам пропонують відкликати Безуглу з оборонного комітету

Конфлікт між представниками “Слуги народу” у Верховній Раді: член комітету з нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський пропонує виключити зі складу комітету свою колегу по фракції – народну депутатку Марʼяну Безуглу. Для цього Веніславський зареєстрував відповідний проект Постанови.

На його думку, Марʼяна Безугла ввела в оману членів оборонного комітету, коли як заступниця голови цього комітету представляла на розгляд законопроект №4210. Ним пропонується покращити процедури планування в Міністерстві оборони України та громадський контроль над відомством.

На переконання Веніславського, Безугла, начебто заявила, що текст законопроекту узгоджений з Головним Управлінням Розвідки Міністерства Оборони. Тоді як очільник ГУР МО Кирило Буданов направив до ВР листа, що його відомство виступає проти цього законопроекту.

На своїй сторінці у Facebook Марʼяна Безугла відкинула звинувачення Веніславського. І зауважила, що законопроект готується відповідно до процедури і його узгодження ще не закінчено. І що на підтвердження її слів є аудіозапис засідання комітету, де і розглядався проект 4210. Також вона додала, що така позиція Веніславського може бути повʼязана з помстою їй, за те що вона послідовно виступала за виключення нардепа Сергія Льовочкіна зі складу оборонного комітету.