Пуск ракети з марокканської РСЗВ PULS

Марокко отримало новітні ізраїльські РСЗВ PULS (Фото)

Збройні Сили Марокко опублікувало відео тренувань на РСЗВ PULS виробництва ізраїльської компанії Elbit Systems.

На опублікованому матеріалі видно, що, імовірно, Марокко отримало шість пускових установки. При цьому варто звернути увагу, що в якості шасі для PULS Рабат обрав чеські вантажівки Tatra. Відомо, що Марокко висловило бажання отримати ізраїльську РСЗВ у лютому 2023 року, під час візиту командувача ВПС Армії оборони Ізраїлю генерал-майора Томера Бара.

РСЗВ PULS в Марокко

Таким чином, Марокко стало другою країною, яка має на озброєнні дану РСЗВ. Також відомо про наміри Німеччини, Іспанії й Таїланду придбати дані системи. 18 травня Нідерланди уклали контракт вартістю $305 млн на постачання 4 установок.

РСЗВ PULS – це модернізація РСЗВ Lynx, яка з’явилася в масовому виробництві в 2018 році. Вона може використовувати декілька типів ракет: 122 мм Accular (18 ракет) з дальністю до 35 км; 160 мм Accular (10 ракет) до 40 км; 306 мм EXTRA (4 ракети) до 150 км; 370 мм Predator Hawk (2 ракети) до 300 км.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2023 року Rheinmetall та Lockheed Martin домовилися про співпрацю у розробці нової РСЗВ для Німеччини.