В армії РФ майже вдвічі зросло число дезертирів – ТМТ

Число охочих втекти з російської армії зросло майже вдвічі. Про це повідомляє видання TMT з посиланням на дані організації “Ідіть лісом”. Ця організація допомагає росіянам уникнути участі у війні.

В Україні солдати російської армії майже вдвічі частіше стали звертатися за послугами з організації втечі зі своїх частин. В період з вересня по листопад було отримано 577 таких звернень.  За три попередні місяці таких звернень було 305.

Всього З квітня 2023 року активісти “Ідіть лісом” проконсультували понад 1000 військовослужбовців, які намагалися дезертувати.

“З них більш ніж половина звернулися по допомогу восени. Найбільше спроб втекти було зафіксовано у жовтні (218 випадків), найменше – у червні (54 випадки). У листопаді спробували втекти 175 осіб”, – йдеться у повідомленні.

Насправді потенційних дезертирів в армії рф більше, але на втечу зважуються дуже небагато. Занадто великий шанс бути поміченим. У прифронтовій зоні діють військові патрулі та відловлюють втікачів. Дезертирів, як правило, відправляють на польову гауптвахту, а потім знову на фронт.

Нагадаємо, у Держдумі рф народні обранці країни-агресора закликали вдвічі збільшити термін служби в армії. Вони вважають, що  тривалість служби строковиків необхідно збільшити з одного року до двох.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.