Хмельницький ТЦК прокоментував напад своїх службовців на чоловіка у лікарні

В Хмельницькому ТЦК прокоментували відео про напад службовців на чоловіка. Воєнкоми насильно хотіли забрати його з лікарні до військкомату. У військовій установі зазначили, що інформація не відповідає дійсності.

За словами представників управління Хмельницького ТЦК та СП, подія, що трапилася у Віньківцях – це інформаційна операція ворога. Мета ІПСО – дискредитація військовослужбовців ТЦК.

“Ворог, активісти та блогери активно працюють в інформаційному просторі з метою зменшення нашого спротиву, розповсюджуючи дискредитуюче або застаріле відео. Не допомагайте їм: зберігайте самоконтроль і не поширюйте інформацію емоційного характеру в соцмережах. Перевіряйте, і не розповсюджуйте інформацію із сумнівних джерел”, – пише Служба звʼязків з громадськістю Хмельницького обласного ТЦК та СП.

У повідомленні також йдеться про те, що наразі в ТЦК працюють учасники бойових дій, яких перевели за станом здоров’я. А саме відео не відображає усіх подій, які відбулися в конфлікті між військовозобов’язаним і військовими.

Які саме події з лікарні не потрапили до об’єктива, службовці військкомату не повідомляють.

Нагадаємо, нещодавно на Хмельниччині чоловік стрибнув у річку, щоб уникнути мобілізації.

В селі Старий Остропіль Хмельницької області чоловік стрибнув у річку і поплив у холодній воді. Причина – втеча від працівників ТЦК.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.