Байден просить Конгрес США виділити $61,3 млрд для України

Президент США Джо Байден запросив у Конгресу $61,3 млрд допомоги Україні. Більша частина цих грошей має піти на військові потреби. Про це повідомляє сайт Білого дому.

Із зазначеної суми $30 млрд піде на програми Пентагону з озброєння для України і поповнення власних запасів, $14,4 млрд – на військову, розвідувальну, та іншу безпекову підтримку, $16,3 млрд – на програми Держдепу з економічної, безпекової та операційної підтримки. Ще $481 млн заплановано на програми підтримки українців, які прибувають до США за програмою U4U, а $149 млн – для відповіді на ядерні та радіологічні загрози.

Гроші Україні виділятимуть в рамках одного пакету з Ізраїлем. США планує виділити на дві держави $100 млрд.

У інформаційній довідці Білого дому, відзначається, що попередні пакети на пряму військову, економічну та гуманітарну допомогу та іншу підтримку для України вже всі майже виплачені.

Нагадаємо, радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван заявив, що його країна має достатньо ресурсів для того, щоб одночасно підтримувати боротьбу України проти російської агресії та підтримувати Ізраїль у захисті своєї території і громадян.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.