Латвія продовжить підтримку України – Рінкевичс

Латвія продовжить підтримку України. Президент Едгарс Рінкевичс анонсував новий пакет військової допомоги Україні. Окрім того, країни співпрацюватимуть в оборонній сфері, підписавши необхідні меморандуми.

Питання співпраці обговорили на спільній пресконференції Володимир Зеленський і Президент Латвії Едгарс Рінкевичс.

“Прийшов час змінити наголоси. Ми дуже довго говорили, що підтримуємо Україну, і будемо підтримувати стільки, скільки потрібно. Але головною ціллю і головним політичним сигналом має бути те, що Латвія продовжить підтримку України до її повної перемоги над російським імперіалізмом”, – сказав Рінкевичс.

До нового списку військової допомоги увійдуть гаубиці, боєприпаси, протитанкові ракети, гранати, гелікоптери, дрони, пристрої зв’язку, генератори, екіпірування.

“Латвія взяла на себе вести коаліцію дронів у рамках Рамштайну. І для мене велика радість, що нині прем’єр-міністр у присутності президента підпишуть документи. Це меморандум про співпрацю у військовій сфері. Фактично, у нас є можливість виготовляти дешевші дрони, які дуже ефективні”, – сказав Едгарс Рінкевичс.

Він також додав, що допомога Україні вже становить понад 1% ВВП Латвії.

Окрім того, що Сейм Латвії проголосував за виділення 500 млн євро на програму відновлення Чернігівської області протягом трьох років.

Нагадаємо, минулоріч Латвія відправила Україні 271 конфіскованих авто загальною вартістю майже €1 млн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.