271 конфіскованих авто передала Силам оборони Латвія – Delfi

Латвія відправила Україні вже 271 конфіскованих авто загальною вартістю майже €1 млн. Про це повідомляє видання Delfi.

Автомобілі конфіскували у нетверезих водіїв. До України транспортні засоби доставляє організація “Twitter-конвой” під керівництвом Рейнісу Позняка.

На початку цього року Сейм Латвії одноголосно ухвалив зміни до Закону про підтримку цивільного населення України. Це дало можливість безоплатно передавати у власність українського уряду транспортні засоби конфісковані державою.

Оскільки вищезазначені зміни у законі набули чинності, уряд країни цього року ухвалив кілька рішень щодо передачі в Україну конфіскованих автомобілів.

За даними Служби державних доходів було передано 271 конфіскованих авто із Латвії. Вартість автівок – 903 453 євро. Наразі до розгляду в уряді готуються документи про передачу Україні ще 34 автомобілів, вартість яких оцінюється у 161 880 євро.

Латвійська організація “Twitter-конвой” розпочала роботу у лютому 2022 року. За час існування проєкту в Україну було відправлено понад 1100 різних автомобілів.

Нагадаємо, Латвія планує збільшити підготовку українських військових. У 2024 році країна візьме участь у підготовці близько 96 командирів відділень та 360 бойових медиків. До кінця 2023 країна підготує 1500 українських військових.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.