Киргизстан виготовляє техніку для РФ – ISW

На першому в країні підприємстві оборонно-промислового комплексу Киргизстан розпочав виробництво бронетехніки для росії. Про це повідомляє у своєму звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Оглядачі зазначають, що йдеться про ремонт та виробництво броньованих модифікацій вантажних автомобілів ГАЗ-66М. Ним займається підприємство у місті Баликчі. Частину комплектуючих для випуску машин у Киргизстан завозить рф.

Американські аналітики також повідомляють, що складання вантажних автомобілів, ймовірно, відбувається на потужностях російської ремонтної бази.

Киргизькі чиновники зазначають, що підприємство вже вийшло на повну виробничу потужність. Обсяги виробництва наразі тримають у секреті.

У рф проблеми ускладнюються проблеми не лише з виробництвом бойових машин. Автомобільний ринок росії вмирає і країна повертається в СРСР. До повномасштабного вторгнення світові гіганти автопрому як Ford, Toyota, Hyundai та інші активно інвестували в росію, а тепер на болотах не здатні навіть виготовити “Ниву”. Як росія маніпулює автомобільною статистикою, та навіщо розпиляли болгарками завод Volkswagen – читайте в аналітичному матеріалі “Військового кур’єра”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.