Кремль вербує до війська мігрантів, аби уникнути мобілізації росіян — британська розвідка

Намагаючись відтягнути нову хвилю мобілізації, російське командування вербує на війну в Україні робітників-мігрантів з Центральної Азії. Про це повідомляє британське розвідувальне відомство на своїй сторінці у Twitter.

Російські вербувальники навіть відвідували російські мечеті у пошуках нових бійців. Крім того, в імміграційних службах співробітники, які говорять таджицькою та узбецькою мовами, регулярно намагаються завербувати мігрантів у зс рф.

Також, відомство повідомляє, що мігрантам у росії пропонують бонуси за найм до війська у розмірі 2400 доларів та зарплату до 4 тисяч доларів на місяць. Також, їм обіцяють прискорене набуття російського громадянства.

Британські спецслужби пояснюють, що така висока заробітна плата спонукає деяких мігрантів вступити до російської армії. Таких новобранців швидше за все відправляють на українську лінію фронту, де рівень втрат надзвичайно високий.

У розвідувальному відомстві наголошують, що вербування мігрантів до армії дозволяє росії відкласти нову хвилю мобілізації.

Нагадаємо, раніше, “Військовий Кур’єр” вже повідомляв, що в росії останнім активно вербують мігрантів-таджиків на війну з Україною. Зокрема, у Москві проходить масова вербовка двірників.