Кремль боїться оприлюднення реальних втрат в Україні – британська розвідка

Керівники кількох прикордонних з Україною російських регіонів, а також окупованого Криму оголосили про скасування традиційно гучних військових парадів до так званого «Дня Перемоги» 9 травня. Про це повідомляє британське розвідувальне відомство на офіційній сторінці у Twitter.

Втім, деякі російські міста, розташовані подалі від України, підтвердили, що планують відзначати «День Перемоги». Як стверджує британська розвідка, військові паради в росії, ймовірно, були скасовані в основному через проблеми безпеки поблизу кордону. І через побоювання ударів з боку України по скупченнях російської військової техніки на парадах.

Однак, за даними британського розвідувального відомства, в цьому плані у Кремля є ще одна серйозна проблема. Путін пояснює так звану «спеціальну військову операцію» в дусі «дєди воєвалі», тобто радянського досвіду Другої світової війни. Але, під час військових святкувань, все більше росіян можуть поставити питання щодо того, наскільки погано керованою та провальною є військова кампанія Кремля в Україні. А вшанування загиблих у Другій світовій 9 травня, може легко перетекти у викриття масштабів останніх людських втрат в Україні, які Кремль намагається приховати.