РФ продовжує наступ біля Авдіївки, ЗСУ – контратакують – ISW

В районі Авдіївки окупанти продовжили наступальні операції і домоглися певних успіхів, ЗСУ – контратакують. Окупаційні війська рф дещо просунулися в напрямку залізниці на південний схід від Степового і просунулися на захід від Красногорівки. Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни.

Сили оборони України зі свого боку – контратакують. Російські наступи на Авдіївському напрямку, особливо в районі залізниці на північ від Авдіївки було відбито завдяки успішним діям українських захисників.

Аналітики також зауважили, що російські військові рили тунелі, щоб знищити українські позиції та завдати раптового удару на Авдіївському напрямку. Так звані російські воєнкори повідомили, що члени російського нерегулярного збройного формування “Дика дивізія” викопали 160-метровий тунель і використали його для підриву невідомої української позиції.

Окрім того, фахівці Інституту підрахували, що російські війська втратили близько 200 одиниць бронетехніки при проведенні наступальних операцій на Авдіївському напрямку за останні три тижні.

Контратакують українські підрозділи і на інших напрямках. Окупанти продовжили наступальні дії на захід і південний захід від Донецька і в районі Вугледара. Підрозділи рф не домоглися успіхів на цих ділянках фронту.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube