Конгресмени оцінили ефективність використання озброєння

Делегація конгресменів США відвідала Міноборони України. Їм презентували результати впровадження логістичної системи, завдяки якій вдалося пришвидшити процеси управління безпековою допомогою. Конгресменів проінформували про плани удосконалення і масштабування системи обліку матеріально-технічних засобів.

Як повідомляє Міністерство оборони України, заступник міністра оборони України Олександр Поліщук провів зустріч з делегацією Комітету з питань збройних сил Конгресу США. Сторони обговорили поточні воєнні дії, а також питання пов’язані з військово-технічною підтримкою України. Законодавців США ознайомили з характеристиками роботи впровадженої логістичної системи, яка відповідає стандартам НАТО, і суттєво полегшує співпрацю з країнами-партнерами. Система забезпечує можливість здійснювати моніторинг постачання та руху західного озброєння і матеріально-технічної допомоги Україні учасникам процесу.

Члени делегації Конгресу США на чолі з сенаторами Джеком Рідом і Ангусом Кінгом високо оцінили ефективність використання Збройними силами України західних видів озброєння. А також відзначили зусилля української сторони стосовно створення прозорої системи контролю наданої допомоги.

Фото Міноборони