Вашингтон та Київ організують оборонну конференцію, Білий дім повідомив про її мету

Вашингтон прийме Українсько-американську Конференцію з питань оборонно-промислової бази. Про організацію спільної конференції повідомила речниця Ради нацбезпеки Білого дому Едрієн Ватсон.

Представники країн зосередяться на вивченні можливостей спільного виробництва зброї. Розглянуть також посилення взаємодії в промисловому секторі, щоб зміцнити оборонні можливості України.

“Уряд США проведе дводенну конференцію з питань оборонно-промислової бази 6-7 грудня, щоби зібрати представників промисловості та уряду США й України для вивчення можливостей спільного виробництва зброї та іншої промислової співпраці в Україні”, – йдеться в повідомленні Едрієн Ватсон.

Конференцію організовують в межах зусиль уряду США щодо суттєвого збільшення виробництва зброї. Це роблять задля підтримки боротьби України за свободу та безпеку.

США представлять службовці Ради національної безпеки та Міністерства торгівлі, Пентагону й Держдепартаменту. Від України Вашингтон відвідають співробітники Офісу президента, Міноборони, МЗС, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості та інших відомств.

Нагадаємо, нещодавно у Києві вперше відбувся Міжнародний форум оборонних індустрій. До нього долучилися представники 30 країн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.