До першого Міжнародного форуму оборонних індустрій у Києві долучилися представники 30 країн (Відео)

Перший Міжнародний форум оборонних індустрій у Києві відвідали представники 252 оборонних компаній з понад 30 країн. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, розпочинаючи цей захід.

“Радий вітати усіх, хто готовий разом з Україною і в Україні будувати арсенал вільного світу, сучасний та потужний арсенал, який не залишить шансів жодному агресору”, – сказав Президент України.

Україна втілює задля свого захисту технічні новації, новітні практики бою, захисту населення та об’єктів інфраструктури. Зважаючи на це закордонним партнерам теж вже є чому повчитися в України.

Президент також зазначив, що наразі українська оборона перебуває в ситуації “коли важливо йти вперед, не відступаючи, щодня потрібен результат на фронті”. Без власного виробництва зброї та снарядів, досягти такого результату нереально.

Нині Україна зацікавлена у локалізації виробництва оборонної техніки та найефективніших систем виробництва зброї.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про французькі оборонні компанії, які ще вчора підписали в Києві близько 20 нових контрактів. Вони прибули на перший Міжнародний форум оборонних індустрій заздалегідь.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.