Комплекс відпочинку, який не пустив військового, визнав помилку і вибачився (Фото)

Запорізький пляжно-розважальний комплекс Pool&Beach, визнав, що негідно поставився до військового, якого не пустили, через те, що він був у формі. «Військовий Кур’єр» зміг поспілкуватися з власником комлексу – підприємцем і колишнім депутатом Запорізької облради Артуром Гатунком.

Пан Гатунок пояснив нашому виданню поведінку своїх працівників тим, що вони переплутали посадові інструкції. Мовляв, замість того, щоб не пускати людей зі зброєю, вони помилилися, і не пустили чоловіка у військовій формі.

Втім, при цьому, власник комплексу визнав, що його працівники вчинили негідно і вибачився за їхню поведінку. Також працівники закладу планують знайти військового, якого не пустили і вибачитися особисто перед ним. Крім того, пан Гатунок пообіцяв, що надалі його заклад буде радий всім українським захисникам, які прийдуть до комплексу на відпочинок. Відповідний пост з’явився і на Instagram-сторінці закладу:

Нагадаємо, сьогодні користувачі соціальних мереж опублікували відео, на якому у Запоріжжі працівники пляжно-розважального комплексу Pool&Beach не пустили військового випити кави, через те, що він був у формі.