Компанія Rheinmetall отримала замовлення на снаряди для України на 142 млн євро

Німецька оборонна компанія Rheinmetall отримала велике замовлення на артилерійські боєприпаси для України. Про це сьогодні повідомила пресслужба фірми.

Дюссельдорфське технічне підприємство має поставити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 млн євро. Угода передбачає виготовлення десятків тисяч 155-мм артилерійських снарядів. Замовником є ​​країна-партнер НАТО, яка задекларувала намір підтримати Україну в її оборонній боротьбі ефективною довгостроковою військовою допомогою.

Снаряди вироблятиме Rheinmetall Expal Munitions, нещодавно придбана іспанська дочірня компанія групи. Боєприпаси будуть поставлені в 2025 році. Виробництво і поставка близько 40 тис. снарядів для України з попереднього замовлення вже має відбутися в наступному році.

Нещодавно в середині жовтня уряд Німеччини зробив замовлення у Rheinmetall на понад 100 тис. снарядів калібру 155 мм та додаткові снаряди DM 121 фугасної дії. Вони призначені для України.

Попит на артилерійські боєприпаси наразі дуже високий, що зумовлено не лише потребами України, а й потребою поповнити переважно порожні склади боєприпасів Німеччини та інших країн НАТО та ЄС.

У наступному році компанія Rheinmetall планує значно збільшити потужності виробництва боєприпасів на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці та Австралії, довівши річну потужність виробництва близько 700 тис. артилерійських снарядів.

Rheinmetall наразі має багаторічні рамкові контракти на постачання німецькому Бундесверу кількох сотень артилерійських боєприпасів на суму понад 1 млн євро.

Нагадаємо, концерн Rheinmetall отримав від німецького уряду замовлення на наступний рік на постачання техніки до України. Зокрема, до замовлення увійшли 25 танків Leopard. Йдеться про основні бойові танки Leopard 1 модифікації A5. Крім них, уряд замовив п’ять броньованих ремонтно-евакуаційних машин (BPz 2) та дві броньовані машини для автошколи навчання ЗСУ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.