КНДР провалила запуск розвідувального супутника: уламки впали в море (Фото)

Сьогодні Північна Корея намагалася запустити військовий розвідувальний супутник, але під час польоту він вийшов з ладу — ракета-носій і вантаж впали в море.

Про це повідомляє державна агенція Північної Кореї KCNA. Там кажуть, що ракета “Чолліма-1” вийшла з ладу через проблеми з двигуном та паливною системою.

Через зліт ракети-носія КНДР в окремих районах Південної Кореї та Японії навіть оголосили про евакуацію. Проте, тривога була скасована, без жодних повідомлень про руйнування.

Після падіння північнокорейської ракети військові Південної Кореї заявили, що знайшли частини ракети-носія. На фото видно, що південнокорейцям вдалося витягнути великий циліндричний предмет.

За словами Джорджа Вільяма Герберта, ад’юнкт-професора американського Центру досліджень в області нерозповсюдження, на зображеннях видно принаймні частину ракети, зокрема, міжступеневу секцію, призначену для з’єднання з іншим ступенем.

Вчений пояснив, що швидше за все, це ракета на рідкому паливі, а круглий предмет всередині, ймовірно, є паливним баком

Північна Корея не має супутника в космосі, тож лідер країни Кім Чен Ин зробив розробку військового супутника-розвідника пріоритетом свого режиму, попри резолюції ООН, які забороняють використання такої технології.

Під час підготовки до запуску Пхеньян заявив, що супутник буде життєво важливим для моніторингу військових переміщень США і їхніх союзників.