Керівника військового ліцею Ігоря Гордійчука перевели до університету оборони

Героя України Ігоря Гордійчука перевели з посади керівника Київського військового ліцею імені Івана Богуна на заступника начальника Національного університету оборони України.

“Зустрівся з міністром оборони Рустемом Умєровим. Мав можливість поговорити з ним наодинці. Переходжу на підвищення”, – йдеться у дописі Гордійчука у Facebook.

З міністром керівник ліцею поділився баченням розвитку сфери військової освіти.

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук очолив у квітні 2016 року. У жовтні був звільнений з цієї посади. В соцмережах відреагували на таке рішення, назвавши звільнення “зрадою” і “неповагою”.

Гордійчук відомий тим, що у серпні 2014-го, обіймаючи посаду командира спецназу, 12 днів разом зі своїми розвідниками тримав оборону Савур-Могили на Донеччині, відбиваючи нещадні атаки росіян. Зазнав важкого поранення голови під час виходу з Іловайська 29 серпня. Звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” йому присвоїли у жовтні 2014 року.

Нагадаємо, у вересні новим міністром оборони став Рустем Умєров. У зв’язку з цим, Кабінет міністрів України повідомив про призначення трьох нових заступників міністра оборони. Перед тим уряд визначився з іншими трьома заступниками очільника оборонного відомства. Ними стали Юрій Джигир, Наталія Калмикова та Катерина Черногоренко.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.