Керівницю патронатної служби “Янголи Азова” вивели із заходу для бізнесменів, бо вона була у військовій формі (Відео)

Керівницю патронатної служби “Янголи Азова” Олену Толкачову вивели із приміщення, де проходив форумі молодих підприємців Young Business Club, бо вона була у військовій формі.

На подію Олену Толкачову разом з іншими представниками патронатної служби запросили, щоб вони виступили і представили свою діяльність. Також волонтери мали змогу познайомитися з молодими бізнесменами, які б допомогли підтримати поранених бійців й родини загиблих.

“Ми зіткнулися з шокуючою та дикою ситуацією, коли до нас через 30 хв після того, як ми знаходилися на цьому заході підійшла одна з представників організаторів та попросила сховатися десь у кутку, тому що чоловіків, які знаходяться на цьому заході лякає військова форма”, – розповіла Толкачова.

Потім Олену Толкачову та колег вивели із приміщення, де проходив фуршет. Знову ж таки через форму.

Про цей випадок волонтерка розповіла у відео:

Після появи відео, засновник Young Business Club Андрій Остапчук написав у соцмережах вибачення перед військовими “Азову” й всіма, чиї почуття зачепила ця ситуація. Він зазначив, що позиція однієї людини не відображає позицію клубу. 

У форумі брали участь власники бізнесу з оборотом від $100 тис. Головним спікером події був колишній міністр інфраструктури України, фінансист, менеджер, генеральний директор групи компаній “Континіум” (WOG Ukraine, Херсонський НПЗ, “Західна молочна група”), Андрій Пивоварський.

“Янголи Азову” – організації, яка з 2014 року займається похованням полеглих солдатів. Сьогодні вони опікуються бригадою НГУ “Азов”, 3-ю окремою штурмовою бригадою ЗСУ та спецпідрозділом ГУР МО “Кракен”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.