Девід Кемерон вимагатиме від США посилити підтримку України

Девід Кемерон вперше після призначення на пост глави Міністерства закордонних справ Британії відвідає Вашингтон. Під час візиту політик має намір переконати США в необхідності посилення військової та фінансової підтримки України. Про це повідомляє Reuters.

Кемерон зазначив, що нині в американських політичних колах ведуться дискусії щодо питання про надання допомоги Києву. Але “аргументи про те, що європейська безпека тісно пов’язана з американською безпекою, переважають”, – вважає міністр.

Дипломат також зауважив, що економічний потенціал країн-членів НАТО надає можливість надавати підтримку Україні, проте цей потенціал не використовується повністю. За його словами, об’єднавши зусилля економік країн-партнерів можна “перевершити росію у співвідношенні тридцять до одного”.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про виступ глави Пентагону Ллойда Остіна. Він вважає, що США необхідно підтвердити своє лідерство в підтримці України. Зусилля американців та їхніх партнерів не мають припинятися, поки Україна знову не стане вільною.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.