Кадиров заявив, що російські війська отримали китайські бронемашини “Tiger” (Фото)

Російський терорист Рамзан Кадиров показав китайські бронетранспортери Shaanxi Tiger 4×4, які його підрозділи використовуватимуть у війні проти України.

Відео з закупленою технікою він виклав на своєму Telegram-каналі. Цікаво, що на бронетранспортерах, на яких катався Кадиров не було встановлено озброєння, хоча гніздо для нього наявне.

За його словами, ці бронеавтомобілі використовуються підрозділом “Ахмат”, який входить до Росгвардії. Нещодавно Міноборони України заявило, що окупанти з батальйону “Ахмат” зайшли на Мар’їнський напрямок.

Використання цих автомобілів батальйоном “Ахмат” це перший зафіксований факт наявності китайської техніки військового призначення на озброєнні росіян.

Слід додати, що після початку повномасштабного вторгнення українські військові неодноразово зустрічали російські “Тигри” на полі бою.

Так згідно з даними дослідницького проєкту Oryx ЗСУ знищили 134 російських бронемашин “Тигр-М”. Можливо саме тому, Кадиров вирішив спробувати китайський автопром.

Китай активно експортує власні бронеавтомобілі “Tiger” до багатьох країн світу, переважно вони використовуються внутрішніми військами. Автомобілі цього класу, зазвичай, потребують окремо дозволу на вивіз з країни.

Екіпаж китайського “Тигра” складається з 2 осіб, командира та водія. Бронеавтомобіль може перевозити до 9 повністю екіпірованих піхотинців.

Башта, яка у випадку з Кадировим пустує, може бути оснащена 7,62 мм, 12,7 мм кулеметом або 30 мм автоматичним гранатометом.