Ізраїльські військові взяли в оточення місто Газа (Фото)

Армія Ізраїлю взяла в оточення місто Газа, де базуються бойовики руху ХАМАС. Про це повідомляє The Times of Israel з посиланням на виступ начальника Генштабу армії оборони Ізраїлю Герци Халеві.

“Ми просунулися ще на один значний етап війни. Сили знаходяться в центрі північної частини Гази, діють в місті Газа, оточують його, поглиблюють наземний наступ і домагаються успіхів. Війська ведуть бойові дії в умовах щільної і складної міської забудови, що вимагає професійного ведення бою і мужності”, – сказав Халеві.

За його словами, військові борються в ближньому бою після точної розвідки і при вогневій підтримці з повітря і моря. З початку наземної операції в секторі Газа загинули 18 ізраїльських солдатів.

Операція ізраїльських військових в Секторі Газа не завершить війну з ХАМАС. Протистояння триватиме і після того, вважає колишній високопосадовець служби зовнішньої розвідки Ізраїлю “Моссад” та глава військово-політичного відділу міноборони Зоар Палті.

“Ми проводимо повітряні та наземні рейди. Це не перша і не остання операція в Газі. Це буде дуже довга війна. Ті, хто думає, що вона закінчиться наземною операцією, помиляються”, – заявив Палті в інтерв’ю італійському телеканалу Rai1.

Нагадаємо, 31 жовтня Ізраїль розпочав третій етап операції проти ХАМАС. Про це повідомив прем’єр Беньямін Нетаньяху на засіданні уряду. За його словами, першим кроком було завершення етапу гальмування. Другий етап — це атаки, що постійно продовжуються, з повітря. Третій етап – це розширення наземного проникнення в сектор Газа.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.